Naši studenti

Kdo patří mezi naše studenty z řad veřejnosti?

 • Dospělí všech věkových kategorií, kteří se potřebují naučit jazyk pro svou práci, volný čas, osobní život nebo z jakéhokoliv jiného důvodu.
 • Děti
 • Studenti středních i vysokých škol

Kolik máme studentů

 • Celkem naše škola vyučuje cca 900 studentů 

Kdo patří mezi naše firemní zákazníky?

VCES a. s.

Vodafone a. s.

CEMEX Czech Republic, s.r.o.

RONAL CR s. r. o.

HARTL DRTIČE+TŘÍDIČE, s. r. o.

Vivantis, a.s.

TPCA a.s.

DAKO s.r.o.

ALUKOV a.s.

VZP a. s.

BASF Stavební hmoty Česká republika s. r. o.

MEGATECH INDUSTRIES HLINSKO s.r.o.

Jan Ficek Dřevovýroba s. r. o.

SPEL a. s.

Elberry s. r. o.

Wolters Packaging Czech, s.r.o.

 

...... a mnoho dalších spokojených zákazníků.

Co o nás říkají naši studenti

 • Jakub S: Dlouholetá spolupráce v rámci firemní výuky funguje na jedničku. Super lektoři i komunikace s koordinátory ohledně případných úprav v délce/podobě/času lekcí. Můžu jedině doporučit!
 • Iveta V: Se Zebrou spolupracujeme již několik let v rámci firemní výuky. Musíme pochválit hlavně zkušené a vstřícné lektory, rychlou a bezproblémovou komunikaci s koordinátory, kteří se vždy snaží vyjít vstříc našich požadavkům. V Zebře vládne pohodová, přátelská atmosféra. Zebru rozhodně můžeme doporučit. 
 • Jindřiška K.: Jazykové kurzy Zebra jsou velmi dobře připravené a adaptibilně se přizpůsobují potřebám studentů. Já navštěvuji kurz angličtiny pro seniory a spolu se svými kolegy-studenty docházíme do kurzu již čtvrtým rokem. Výběr lektora se opravdu povedl. Učíme se všemi dostupnými způsoby, tj. konverzace, psaní ale i hrami. Např. na poslední hodině přinesl lektor obrázkové hrací kostky a každý si hodil a pak na základě obrázků vyprávěl příběh. Bylo to velmi zábavné a myslím, že si z hodiny budeme hodně pamatovat. V době první koronavirové karantény jsme usedli doma ke svým počítačům a lektor nás pomocí Teams- program učil dál a opět nalézal zábavné i vážné formy učení. Na hodinu se vždy těšíme. Samozřejmě máme i domácí úkoly a dokonce nám zadává i prázdninové čtení a o knížkách si pak povídáme a diskutujeme. Zebra pořádá kurzy v malých skupinách a to je dobře. Nikdo se neschová a každý se musí aktivně zúčastnit vyučování. Jsem moc spokojená a i když mi je už nebo teprve 65, učení mne baví a stále se učím něco nového.
 • Lenka M: Jazyková škola Zebra má, dá se říci, rodinnou atmosféru. Velmi se snaží vyjít vstříc časovým požadavkům klientů. Vyhovuje mi malý počet studentů ve skupinkách (naši skupinku tvoří pouze tři studenti, což jsou ideální podmínky pro studium jazyka). Je poznat, že lektoři mají od vedení školy nastaven požadavek na vysokou úroveň výuky, což není ve všech jazykových školách samozřejmostí. Jazykovka chce každoroční zpětnou vazbu od studentů, kde mohu vyjádřit případné připomínky a je vidět, že škola tuto zpětnou vazbu využívá ke zvyšování kvality výuky. Chodím na kurz již několik let a pozoruji, že se v jazykovce stále něco vylepšuje. Naposledy jsem byla příjemně překvapena rychlým přechodem na online výuku. Tuto školu doporučuji zájemcům, kteří vyhledávají komornější prostředí a preferují individuální přístup lektorů. A v neposlední řadě mají trpělivost s klienty, kteří se doma zrovna moc pečlivě nepřipravují a neučí :-)  
 •  Libuše S: Na kurz angličtiny jsem se přihlásila před mnoha lety a začínala jsem úplně od nuly. Díky výuce v Zebře jsem schopná se domluvit např. na zahraničních dovolených, letištích apod, což byla pro mě asi nejdůležitější motivace. S výukou i s lektorem jsem moc spokojená, atmosféra je velmi přátelská a uvolněná, žádný stres, když něčemu nerozumím. Určitě doporučuji všem začátečníkům i pokročilým studentům.  
 • Dana Z: Ve škole se mi líbí vstřícný přístup, velká ochota pomoci s čímkoli je zapotřebí. Jelikož výuka probíhá v malých skupinách, je dán velký prostor všem dovednostem při výuce jazyka, ať je to procvičování gramatiky, poslech, čtení, ale především samotné mluvení, na které je kladen dle mého názoru velký důraz. Vím sama podle sebe, že člověk postupně ztrácí ostych, a nebojí se mluvit, což je asi to nejdůležitější. Během mé už dlouholeté docházky jsem vystřídala více lektorek, a každá mi dala trochu něco jiného, což ovšem určitě není na škodu. A jelikož jsem velmi spokojená, tak i v tomto roce budu pokračovat. Určitě bych jazykové kurzy Zebra doporučila všem, kteří se chtějí naučit jazyk.  
 • Andrea K: S jazykovou školou Zebra jsme já i moje děti absolutně spokojení. Atmosféra ve škole je naprosto úžasná, přátelská, přístup nejen k dětem, ale i rodičům je nadmíru vstřícný a profesionální. Měli jsme možnost se setkat s dvěma lektorkami a obě jsou skvělé, hodiny pro děti jsou zajímavé, zábavné a hlavně se děti učí angličtinu přirozeně. Můžu školu vřele doporučit pro všechny věkové skupiny.  
 • Ladislav M: Kurzy mne mile překvapily. Čekal jsem "klasické biflování", ale zde je opravdu "škola hrou". Malá skupina žáků (nejvíce 5), profesionální a vstřícní lektoři, kteří vše do podrobna vysvétlí. Hlavně se zde hodně mluví. Kdybych měl kurzy v Zebře doporučit, tak za mne ANO.  
 • Jana S: Pozitivně hodnotím výuku v malé skupině - do 5 studentů. Vynikající byla flexibilita vyučující s ohledem na různorodé potřeby jednotlivých studentů. Každá hodina byla pestrá, všichni studenti byli neustále zapojeni. Ač hodina vyžadovala naprostou koncentraci, nechyběl humor a dobrá nálada. Cením si též, že z každé hodiny byly domácí úkoly, což usnadňovalo přípravu. Cením si rovněž, že nás vyučující vybavila spoustou materiálů potřebných ke studiu. Vyučující nikdy neměla problém probrat s námi navíc nějakou látku nebo téma dle našich přání. Přístup zaměstnanců školy byl bezvadný. Vždy jsem byla informována o všem potřebném a navíc přátelskou formou. Za 13 semestrů, které jsem v Zebře absolvovala, jsem si odnesla slušnou znalost němčiny potřebnou k mým soukromým cestám do Německa a Švýcarska. Nemohu porovnávat s jinými jazykovými školami, navštěvovala jsem pouze Zebru, ale známým ji s klidným svědomím doporučuji.  
 • S výukou v jazykovové škole jsme nad míru spokojeni. Individuální a profesionální přístup, skvělá komunikace s lektory. Osobně máme zkušenost s lektorkou Míšou Štěňhovou, která vyučuje syna. Pokud bych hodnotila Míšu, tak dávám 1 s hvězdičkou. Hodiny jsou zajímavé, přizpůsobené věkové kategorii a hlavně zábavné :-). Výuka předčila naše očekávání. Je to nejlepší investice, kterou můžete svým dětem dopřát :-).
 • Jozef B: Hledal jsem jazykovku v blízkosti bydliště a Zebru jsem objevil vlastně úplně náhodou a neznal ji vůbec. Hodnotím po jednom semestru Němčiny, kde jsem se připojil již k běžícímu kurzu dle mé jazykové úrovně. Přátelská atmosféra a profesionální přístup zaměstnanců namíchali koktejl zábavy a chutě do dalšího semestru. Didaktickou úroveň výuky hodnotím z pozice běžného uživatele a po zkušenostech z výuky ve státních institucích. Hlavní je mluvit, mluvit a mluvit a to je na výukách v Zebře číslo 1. Pokud bych měl doporučit Zebru známým, tak určitě ano.  
 • Vlasta D: Jazykovou školu Zebra jsem si vybrala, protože nabízí studium v malých skupinách. Kurzy jiných jazykových škol, které jsem dříve navštěvovala, měly vždy větší počet studentů a nebyla zde možnost se domluvit na zaměření na určitý tematický okruh. V malé skupině se lépe domluvíme s lektorem na obsahu hodin – např. více konverzace, více gramatiky, apod. Lektorka vždy ochotně připraví několik variant a nabídne příslušné výukové materiály. V době jarní karantény jsem ocenila, že výuka bez přerušení přešla do distanční formy studia. Kurzy v Zebře doporučuji každému, kdo má aktivní zájem o studium cizího jazyka. Myslím, že nebude zklamán.  
 • Petra k: S kurzy španělštiny jsem velmi spokojená. Oceňuji zejména přátelský a zároveň profesionální přístup, jak ze strany lektora, tak ze strany školy při organizaci kurzu. Výuka probíhá v příjemném prostředí a v malých skupinkách, takže se učitel může přizpůsobit individuálním potřebám jednotlivých studentů. Doporučuji!  
 • Jana T: Přístup jak lektora, tak i celého týmu ze Zebry byl naprosto úžasný. Nemůžu vytknout nic. Nejvíc děkuju paní Koutské, kt.se mnou komunikovala. Jsem občas blondýna s velkým B:-) a obdivuju její trpělivost. Děkuju velice...jste úžasná: *
 • Petra K: Měla jsem možnost pracovat s několika lektory a všichni byli velmi milí a přátelští. Všichni měli velkou snahu zdokonalit mou angličtinu. Mám individuální výuku a jsme moc spokojená. Hodina mi je vždy přizpůsobena, tj. slovní zásoba, tempo, cvičení, poslechy apod. a hlavně se stále konverzuje, což je pro mě super. Školu a lektory bych určitě doporučila. Na individuální lekce chodí i moje 10letá dcera a i v jejím případě jsem moc spokojená s lektorkou i výukou.
 • Barbora D: Syn je s výukou španělštiny velmi spokojený. Dělá pokroky, studium ho baví, má velmi rád svou paní učitelku Alenku, která je pro něho velkou inspirací. I když navštěvuje dvouhodinové kurzy, sám říká, že díky zajímavosti každé hodiny mu vždy lekce strašně rychle uteče. Velmi dobrý je indiviuální přístup, jako jediný žák hodinu prožije na 100%, je po něm vyžadována maximální pozornost a soustředěnost, to nám vyhovuje. I když Šíma není studijní typ v tom smyslu, že by se doma učil, o to víc si vážíme pokroků z každé lekce, protože poznatky mu v hlavě zůstávají přímo z hodin a ne z následného domácího samostudia, což přičítáme šikovnosti paní učitelky Alenky, hodiny Šímovi šije přímo na míru a jeho moc baví. Velmi se nám líbí hodnocení žáků písemnou formou. Atmosféra ve škole je velice přátelská, což již samo o sobě vychází z vedení školy, paní ředitelka je velice milá, Alenka Koutská jakbysmet, budova školy dýchá příjemným pocitem. Tuto školu a konkrétně tento kurz bych určite doporučila dalším uchazečům. My jsme moc spokojeni, a proto i nadále v kurzu pokračujeme. Děkujeme za vše.
 • Renata K: Kurzy navštěvuji již několik let a mohu jen doporučit. Velice oceňuji osobní přístup, zkušené lektory a malé skupinky, takže hodiny jsou velice intenzivní. Renata  
 • Jana, Kolín: Skvělá lektorka, která mluvila převážně anglicky, což nás donutilo se zajímat a mluvit. Uplatnila jsem hned na své dovolené, za což moc děkuji, jinak bych se ani neubytovala a nenašla kufry na letišti :) Přístup celé školy super. Moc doporučuji, protože já pokračuji v dalším kurzu. Vstřícní, profesionální a zábavní.
 • Aneta, Chrudim: Kladných věcí je spousta, skvělý kolektiv, zajímavá a zábavná výuka, odborná a příjemná lektorka! Takže jsem naprosto spokojena a vřele Vás doporučuji jinde!
 • Lucie, Chrudim: Docházím na anglickou konverzi a na němčinu a u obou kurzů oceňuji důraz na konverzaci.
 • Matěj, Chrudim: Na výuce se mi nejvíce líbí ochota podrobně vysvětlit látku až do úplného pochopení.
 • Petr, Chrudim: Díky malé skupině mají všichni dostatečný prostor se vyjádřit.
 • Marcela, Kutná Hora: S výukou jsem maximálně spokojená, dokonce bych řekla, že jsem tam šťastná a vždy se do hodiny moc těším. Rozhodně je pro mne typ této výuky velkým přínosem.
 • Lucie, Kutná Hora: Jsem nadšená, lektorka rozptýlila mé obavy, výuka probíhá ve skvělé atmosféře. Nejraději bych měla výuku každý den od rána do večera.
 • Alena, Kolín: Líbí se mi vedení hodin lektorkou, má je velmi pěkně připravené. Střídá se výklad gramatiky, procvičování už naučeného v učebnici a různé hry, díky kterým si snáze zapamatujeme nově naučené. Baví mě to a považuji to za přínosné.

 • Líbí se mi, že se nedržíme striktně nějaké učebnice, spíš se mluví. Mohli jsme si vybrat ke konverzaci téma, které nám vyhovuje.
 • Líbí se mi různorodost, v hodině konverzujeme, probíráme novou látku, trénujeme i opakujeme - hodina je živá.
 • Líbí se mi probíraná témata, využívání různých zdrojů a médií ve výuce (videa, noviny, hudba apod.), celou hodinu mluvíme jen francouzsky.
 • Oceňuji komunikativnost lektora, vedení hodiny kompletně v anglickém jazyce, komunikace o běžných životních situacích, nebiflování slovíček k tématům, které v životě nepoužijí, apod.
 • Na každou lekci je lektorka výborně připravená a má stále nové metody výuky, jsem velmi spokojená.
 • Na paní lektorce je vidět její letitá praxe, znalosti a odbornost na vysoké úrovni. Také se mi líbí její individuální přístup ke každému z nás, dle jazykových schopností. Rozhodně bych za jinou neměnil.

Doporučení od studentů

Doporučení od studentů